Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Однофазний бензиновий генератор Forte FG6500E — чудовий вибір професійного апарату для забезпечення електроживленням Вашого будинку, електроприладів, різних типів приміщень, складів та малих підприємств. Апарат найчастіше використовується як аварійне джерело живлення в місцях, де бувають часті перебої з електропостачанням або немає електрики зовсім. Генератор чудово себе показав під час тривалої та короткочасної роботи як у спекотливу, так і в холодну пору року. Тому ці технічні особливості однофазної бензинової електростанції Forte FG6500E зробили її популярною серед домовласників, дачників, комунальників, будівельних бригад, які працюють на виїзді. Генератор обладнаний потужним 4-тактним бензиновим двигуном у 5000 Вт, містким паливним баком 25 л, електростартером, посиленою рамою, а також наявністю ряду захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарата. Однофазний бензиновий генератор Forte FG6500E досить економно витрачає паливо (споживає 0,55 л/кВт-год), а його безперервна робота може тривати до 11 годин (за умови повної заправки та навантаження генератора).
Особливості:
Захист від перевантаження двигуна
Низький рівень шуму
Електростарт
Посилена рама
Вихідна однофазна розетка на 12 В
Автоматична зупинка за зниженого рівня оливи
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Вага | 88 кг |
| Ширина | 695 мм |
| Двигун | |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Основні | |
| Тип генератора | Синхронний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим збудження: | Самозбудження |
| Cos ф: | 1 |
| Система охолодження: | Повітряна, природна |
| Ступінь захисту генератора: | IP 23 |
| Тип двигуна: | OHV, 4-х тактний, одноциліндровий |
| Обмотка генератора: | Мідь 100% |
| Щітковий генератор: | Так |
| Максимальна потужність: | 13 л. с. |
| Рівень шуму: | 74 дБ |
| Вага: | 88 кг |
| Вихідна напруга: | 220 В / 23 А В |
| Номінальна потужність: | 5 Вт |
| Частота обертання: | 3000 об/хв |
| Обсяг масла в картері двигуна: | 1.1 л |
| Кількість фаз: | Одна фаза |
| Гарантія: | 12 місяці |
| Час безперервної роботи: | 11 год |
| Габарити: | • Довжина: 695 мм • Ширина: 530 мм • Висота: 570 мм |
| Частота: | 50 Гц |
| Тип палива: | Бензин А95 |
| Вихідна напруга 12 В: | Є |
| Клас інструменту: | Професійний |
| Витрати палива: | 0,55 л/кВт-година |
| Тип генератора: | Синхронний |
| Робочий об'єм: | 389 л |
| Система пуску: | Ручна / Електрична |
| Обсяг паливного бака: | 25 л |