Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Однофазний бензиновий генератор Firman SPG 1500 — чудовий варіант для розв'язання проблем із виносним аварійним джерелом живлення для ваших електроприладів малої потужності (перфоратори, дрилі, електролобзики освітлення тощо). Попри зовсім малу вагу та розміри, що є безсумнівно плюсом на користь генератора, він має дуже витривалий, з величезним запасом міцності, 4-тактним бензиновим двигуном потужністю 1.0 кВт, збільшеним баком на 5,5 л, посиленою потужною рамою, низьким рівнем шуму, легким запуском, наявністю низки захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарата, простим, зручним і доступним виготовленням. Саме ці технічні характеристики (особливості) однофазної електростанції Firman SPG 1500 зробили її такою популярною в домовласників, дачників і просто людей, які часто проводять відпочинок на природі. Однофазний бензиновий генератор Firman SPG 1500 досить економний (споживляє 0,55 л/кВт-год), завдяки чому його безперервна робота може тривати до 9 годин (з умовою повної заправки та навантаження генератора).
Особливості:
Система захисту від перевантаження двигуна апарата
Низький рівень шуму
Малі розміри та вага
Вихідна однофазна розетка на 12 В із заземленням
Стабільна безперервна робота впродовж 9 годин
Автоматична зупинка за зниженого рівня оливи
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Вага | 26 кг |
| Двигун | |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Основні | |
| Виробник | Firman |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Максимальна потужність | 1.1 кВт |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим збудження: | Самозбудження |
| Cos ф: | 1 |
| Система охолодження: | Повітряна, природна |
| Ступінь захисту генератора: | IP 23 |
| Тип двигуна: | 4-х тактний, одноциліндровий |
| Обмотка генератора: | Мідь 100% |
| Обсяг паливного бака: | 5.5 л |
| Максимальна потужність: | 3 л. с. |
| Рівень шуму: | 69 дБ |
| Вага: | 26 кг |
| Клас інструменту: | Побутової |
| Номінальна потужність: | 1 Вт |
| Безщітковий генератор: | Так |
| Частота обертання: | 3000 об/хв |
| Кількість фаз: | Одна фаза |
| Гарантія: | 12 місяці |
| Час безперервної роботи: | 9 год |
| Габарити: | • Довжина: 445 мм • Ширина: 360 мм • Висота: 360 мм |
| Частота: | 50 Гц |
| Тип палива: | Бензин А95 |
| Вихідна напруга 12 В: | Є |
| Індикація: | Аналоговий вольтметр |
| Витрати палива: | 0,55 л/кВт-година |
| Тип генератора: | Синхронний |
| Робочий об'єм: | 147 л |
| Вихідна напруга / струм: | 220 В / 5,65 А В |
| Система пуску: | Ручний стартер |