Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Бензиновий однофазний генератор Endress ESE 506 BS-GT — надійний професійний варіант для розв'язання проблем з як виносним, так і постійним аварійним джерелом живлення ваших електроприладів (освітлення, побутове електрообладнання тощо). Апарат має помірні розміри, має чудову мобільність, витривалість, з величезним запасом міцності, 4-тактним двигуном Briggs — Stratton M21 потужністю 5.0 кВт, збільшеним баком на 30 літрів, посиленою рамою, простотою в експлуатації, інноваційною системою запуску також має низку захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарата. Наявність таких особливостей у виконанні цієї однофазної електростанції Endress ESE 506 BS-GT зробили її такою популярною в домовласників, дачників, будівельних бригад, комунальників. Однофазний бензиновий генератор Endress ESE 506 BS-GT дуже економний у роботі (з умовою повного заправляння та 80% навантаження генератора).
Особливості:
Система захисту від перевантаження двигуна апарата
Оптична індикація рівня палива в баку
Реверсивний стартер
Встановлені 2 розетки 220 В із заземленням
Автоматична зупинка за зниженого рівня оливи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endress |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 20 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Додаткові характеристики | |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим збудження: | Самозбудження |
| Cos ф: | 1 |
| Система охолодження: | Повітряна, природна |
| Ступінь захисту генератора: | IP 23 |
| Тип двигуна: | B-S M21, 4-х тактний, одноциліндровий OHV |
| Максимальна потужність: | 11 л. с. |
| Рівень шуму: | 74 дБ |
| Вага: | 77 кг |
| Частота обертання: | 3000 об/хв |
| Габарити: | • Довжина: 770 мм • Ширина: 525 мм • Висота: 569 мм |
| Вихідна напруга / струм: | 220 В / 19,6 А В |
| Щітковий генератор: | Так |
| Система пуску: | Реверсивний стартер |
| Час безперервної роботи: | 20 год |
| Витрати палива: | 1,5 л/год |
| Обмотка генератора: | Мідь 100% |
| Обсяг паливного бака: | 30 л |
| Номінальна потужність: | 4.5 Вт |
| Клас інструменту: | Професійний |
| Лічильник мотогодин: | Є |
| Кількість фаз: | Одна фаза |
| Гарантія: | 12 місяці |
| Тип палива: | Бензин А95 |
| Вихідна напруга 12 В: | Немає |
| Тип генератора: | Синхронний |
| Робочий об'єм: | 342 л |
| Частота: | 50 Гц |