Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Аргонодуговий цифровий зварювальний інвертор PATON StandardTIG-200 - призначений для аргонодугового (TIG) зварювання виробів з нержавійки, з'єднань із легованих сталей і кольорових металів, постійним струмом до 200 ампер. Також апарат працює в режимах ручного дугового (MMA) і напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG, як джерело струму в складі із зовнішнім блоком подачі дроту). Модель StandardTIG-200 має максимальну мобільність з досить великим функціоналом. Номінального струму 200А, вистачає для зварювання будь-якими покритими електродами діаметром від 1,6 мм до 5 мм і напівавтоматичного зварювання суцільним дротом від 0,6 до 1 мм.
В апарат вбудовано блок безконтактного запалювання дуги (осцилятор), а також функція PULSE для всіх режимів зварювання. Налаштування виконуються легко і інтуїтивно завдяки РК-екрану з багатомовним інтерфейсом. PATON StandardTIG-200 комплектується якісними аксесуарами від німецького виробника ABICOR BINZEL, а також ударостійким кейсом для зручного транспортування та зберігання.
АДИ-200S MMA TIG/MIG/MAG
КОМПЛЕКТАЦІЯ
4820191430488
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Патон |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Вес | 5.8 кг |
| Номинальный сварочный ток | 160 А |
| Максимальный сварочный ток | 180 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Коэффициент полезного действия | 97 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 315 мм |
| Длина | 255 мм |