Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Цифровий інверторний напівавтомат PATON StandardMIG-160 – це апарат однокорпусного типу виконання, призначений для ручного дугового зварювання (РДС «MMA»), аргонодугового зварювання (АРГ «TIG») і напівавтоматичного зварювання (ПА «MIG/MAG») постійним струмом в середовищі захисних газів і сумішей. В апараті StandardMIG-160 реалізований повністю цифровий спосіб управління, за рахунок чого забезпечуються його багатофункціональність і широкі можливості в точному налаштуванні режимів зварювання. Номінальний струм до 160А дає можливість працювати будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до 4 мм і суцільним зварювальним дротом діаметром від 0,6 мм до 1,0 мм. Окремий закритий відсік для зварювального дроту підвищує його захист від пилу та інших забруднень. P
РATON StandardMIG-160 обладнаний якісним металевим механізмом подачі дроту з потужним герметичним двигуном, а універсальний роз'єм KZ-2 типу ""ЄВРО"" дозволяє підключати зварювальні пальники від широкого ряду виробників. Модель StandardMIG-160, в поєднанні з високою потужністю і продуктивністю, має невелику вагу і габаритні розміри. А завдяки РК-екранам апарат легко і зручно налаштувати під вирішення будь-якої задачі. Апарат комплектується якісними аксесуарами від компанії ABICOR BINZEL, які дозволяють відразу почати працювати в режимах MIG/MAG та MMA.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
4820191430587
ПСИ-160S
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Патон |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Вес | 11 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный сварочный ток | 160 А |
| Максимальный сварочный ток | 180 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 5 кВт |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 град. |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 245 мм |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 298 мм |