
13 500 ₴
Бензиновий генератор EDON PT 3300 надійний професійний апарат, який стане незамінним помічником як при короткочасних, так і тривалих за часом перебої в електропостачанні Вашого приміщення, будинку, дачі.
Особливості:
Захист від перевантаження двигуна
Низький рівень шуму
Система електронного контролю за рівнем масла в картері
Економна витрата палива
Малі розміри і вага, посилена рама
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Высота | 610 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Длина | 450 мм |
| Основные | |
| Производитель | Edon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Датчик уровня масла | Да |