


1 040 ₴
Кутова шліфмашина EDON AG125/HL1015
Кутові шліфувальні машини (болгарки) EDON - це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Має високий рівень безпеки, завдяки захисному кожуху, який захистить Ваші руки від негативного впливу дрібних частинок оброблюваного матеріалу. Цей інструмент виконаний за новітніми технологіями на модернізованому обладнанні з якісних матеріалів, що гарантує довгий строк експлуатації.
ED1018139
6937888223952
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 2.1 кг |
| Производитель | Edon |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |