Дрель безударная EDON ED-8006 Напряжение 220В Номинальная мощность 900 Вт Кол-во оборотов 0-2800об/мин Диаметр патрона 13мм.Под ключ. Гарантия 1 год
Дрилі EDON це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати свердлильні роботи в сталі, деревині і інших матеріалах. Експлуатувати дрилі можнга як в домашніх умовах, так і на виробництві або будівництві. Інструмент зроблений за новітніми технологіями, на сучасному обладнанні. Використання матеріалів і комплектуючих частин найвищої якості, забезпечує безвідмовну роботу інструменту протягом тривалого періоду часу.
Комплект додаткових щіток, гарантійний талон, інструкція з експлуатації.
ED1018123
6937888277993
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Edon |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |