Відбійні молотки EDON - це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам зруйнувати цегляні або бетонні конструкції, а також розколоти дорожнє полотно. Для зручності в роботі, відбійний молоток обладнаний системою гасіння вібрацій, яка знижує вплив вібрації на здоров`я людини і підвищує ступінь комфорту під час роботи з інструментом.
Піка нех, комплект додаткових щіток, металевий кейс, гарантійний талон, інструкція з експлуатації.
Отбойный молоток Напряжение 220В Номинальная мощность 1800Вт Кол-во ударов 3000 мин. Сила удара 40 Дж. Гарантия 1 год
ED1018132
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Производитель | Edon |
| Максимальная сила удара | 40 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 3000 уд/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |