


3 870 ₴
Аппарат высокого давления (мойка) CM-PT90.
Компактний представник загону мийок побутового формату, заточений під виконання домашніх робіт на манер очищення забруднень з поверхонь фасадів, елементів споруд, садових доріжок, кузова авто і т.п. Потужність помпи, встановленої "під капотом" миючого агрегату, досить для створення тиску порядку 90 бар. Для більшої зручності модель обладнана ергономічною ручкою для перенесення. Джерелами водозабору для EDON CM-PT90 служать водопровід і ємності з чистою водою. Апарат займає мінімум місця при зберіганні, невибагливий в експлуатації і славиться тривалою "живучістю" завдяки надійності вузлів і агрегатів.
Гарантия 1 год
ED1018185
6937888200717
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальное давление | 90 бар |
| Максимальная производительность | 6.3 л/ч |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Возможность забора воды из емкости |
| Назначение | Многофункциональный |
| модель | |
| Модель: | 1012D-2.0A |