


16 920 ₴
Пристрій подавання зварювального дроту SSVA-PU-500
| Параметр | Значення | Примітка |
|---|---|---|
| Робоча напруга живлення, B | 40―100 | |
| Робочий діапазон температур навколишнього середовища, °С | -30…+45 | Принципових обмежень щодо роботи за нижчої температури немає |
| Діаметр дроту, режим MIG/MAG, мм | 0,8―2,4 | |
| Швидкість подавання дроту, режим MIG/MAG, м/хв | 0―30,0 | Для механізму SSJ-11 |
| Кількість роликів подавання дроту, шт. | 4 | 37 × 18, 9 × 12, мм, V, U, Knurled |
| Тиск захисного газу, МПа | 0,02―0,2 | |
| Максимальний діаметр котушки, мм | 300 | |
| Максимальна вага котушки, кг | 18 | |
| Тип рознімного з’єднання приєднання пальника | KZ-2 (Euro) | |
| Режим роботи | 2Т/4Т | Доступні: продування, регулювання пришвидшення, постгаз |
| Ступінь захисту | IP23 | |
| Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм | 695 × 210 × 415 | |
| Маса, кг, не більше | 13 | Без зварювального дроту та кабелів |
Відмінними рисами SSVA-PU-500 є:
| Найменування | Ціна товару (вартість послуги) з ПДВ, грн |
|---|---|
| Заміна подавального механізму на CWF-512 | 2160 |
| Комплект поставки зі зварювальним пальником ABIMIG АТ 355 LW 3м KZ-2 |
12060 |
| Комплект поставки зі зварювальним пальником ABIMIG® GRIP A 455 LW 5 м KZ-2 |
14 400 |
| Кабель КГ 1×50 для приєднання до джерела зварювального струму | 150 за 1 м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SSVA |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вес | 13 кг |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная температура окружающей среды | 45 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальный диаметр проволоки | 2.4 мм |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 30 м/мин |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 695 мм |
| Высота | 415 мм |